Privalumai gamintojams

Sumažintos darbo sąnaudos

IKD® profiliai tiekiami jau su specialiuoju putų užpildu ir gali būti iš karto panaudoti langų gamybos procese.

Nereikia papildomai investuoti

Langų iš IKD® profilių gamybos procesas vyksta įprastai. Nėra būtinybės investuoti į naujas stakles ar kitą įrangą, o profiliai jau tiekiami su užpildu profilų viduje.

Nenaudojama plieno armatūra

Kombinacijoje su STV® gaminant standartinius langų elementus iki tam tikrų matmenų pagal gamybinius nurodymus galima visai nenaudoti plieno armatūros. Todėl sumažėja elementų svoris, o tuo pačiu mažėja transportavimo kaštai bei palengvėja konstrukcijų montažas.

 

Padidinta apsauga nuo įsilaužimo

Apsaugą nuo įsilaužimo didina tiek pilnas stiklo paketo ir varčios suklijavimas, tiek kietas užpildas profilio viduje.

Paprsatas perdirbimas

IKD® profiliai pilnai perdirbami. Profilio vidinės kameros užpildas lengvai išimamas, jis nėra nei suklijuotas, nei sulydytas su PVC profilio kameros paviršiumi. Tiek pats užpildas, tiek profilis yra pilnai perdirbami.

Įprasta gamybos eiga

Pjovimas, virinimas, siūlių valymas vyksta kaip įprastai.

Padidinta šilumos izoliacija

Gaminant įprastų dydžių elementus pagal STV® technologiją galima nebenaudoti plieno armatūros. Tokiu būdu, iki 0,2 W/m²K (priklausomai nuo profilių kombinacijos) gerėja lango šilumos laidumo rodikliai. Užpildžius tuščią pagrindinę varčios profilio kamerą šilumą izoliuojančiu užpildu, rodiklių vertes įmanoma padidinti iki Uf < 0,95 W/m²K.

Paprasta ir praktiška

GEALAN IKD® profiliuose vietoje šalto plieno naudojamas specialus labai gerai šilumą izoliuojantis užpildas. To dėka ne tik padidėja profilio ir langų šilumos izoliacijos savybės, bet ir sumažėja iš jų pagamintų konstrukcijų svoris, palengvėja montavimas, o statikos rodikliai išlieka labai geri.

Išbandykite ir Jūs

Čia Jūs rasite informaciją apie IKD®, kurią galite atsisiųsti, o taip pat informaciją apie tai, kaip su mumis susisiekti. Mes mielai atsakysime į visus Jus dominančius klausimus.

Winkel im IKD-System