GEALAN IKD® -
vidinės profilio kameros izoliacija

Sėkmingai į rinką įvestas stiklo klijavimo visu perimetru prie varčios profilio metodas GEALAN STV® pagal galiojančius gamybos nurodymus leidžia standartinių matmenų elementuose nenaudoti armatūros profilio vidinėje kameroje. Stiklo paketas, įklijuotas į varčią pagal technologiją STV®, tampa lango konstrukcijos įtvirtinimo elementu. Tuščia profilio kamera užpildoma specialiu užpildu, kuris pasižymi ypač geromis šilumos izoliacijos savybėmis. Nenaudojant plieno, bet užpildant vidinę profilio kamerą putomis, yra išvengiama konvekcijos, žymiai pakyla profilio paviršiaus temperatūra. Informaciją apie naująją stiklinimo technolgiją STV® rasite čia:

STV
GEALAN IKD® profilių panaudojimas nereikalauja jokių papildomų investicijų. Langų gamintojai nekeisdami turimos įrangos gali gaminti šilumą tausojančius langus.

Paprasta ir praktiška

GEALAN IKD® profiliuose vietoje šalto plieno naudojamas specialus labai gerai šilumą izoliuojantis užpildas. To dėka ne tik padidėja profilio ir langų šilumos izoliacijos savybės, bet ir sumažėja iš jų pagamintų konstrukcijų svoris, palengvėja montavimas, o statikos rodikliai išlieka labai geri.

Išbandykite ir Jūs

Čia Jūs rasite informaciją apie IKD®, kurią galite atsisiųsti, o taip pat informaciją apie tai, kaip su mumis susisiekti. Mes mielai atsakysime į visus Jus dominančius klausimus.

Winkel im IKD-System